Idite na sadržaj

AKTUALNOSTI > Arhiva DZV

22. 12. 2017.

OBAVIJEST

o zasnivanju radnog odnosa na određeno vrijeme do dobivanja suglasnosti Ministarstva zdravstva, u djelatnosti dentalne zdravstvene zaštite u ambulanti Belišće u Belišću:

20. 10. 2017.

OBAVIJEST

za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme, zamjena privremeno nenazočnog radnika u djelatnosti dentalne zdravstvene zaštite u Valpovu:

- doktor dentalne medicine, m/ž  – 1 izvršitelj

26. 9. 2017.

- doktor dentalne medicine, m/ž  – 1 izvršitelj

26. 9. 2017.

OBAVIJEST

za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme do dobivanja suglasnosti Ministarstva zdravstva, a od tada na neodređeno vrijeme u djelatnosti radiološke i UZV dijagnostike u Valpovu:

- medicinska sestra - med.tehničar,  m/ž  – 1 izvršitelj

25. 8. 2017.

OBAVIJEST O REZULTATIMA NATJEČAJA

- doktor dentalne medicine, m/ž  – 2 izvršitelja

16. 5. 2017.

Predmet: Obavijest o odabranom kandidatu - za radno mjesto medicinska sestra/tehničar u djelatnosti fizikalne medicine i rehabilitacije, m/ž - 1 izvršitelj.

27. 4. 2017.

Predmet: Obavijest o odabranom kandidatu - za radno mjesto medicinska sestra/tehničar, dentalni asistent m/ž - 1 izvršitelj.

19. 4. 2017.

Predmet: Obavijest o odabranom kandidatu (NN 33/2017) - doktor dentalne medicine m/ž - 1 izvršitelj u Belišću.

6. 4. 2017.

Predmet: Obavijest o odabranom kandidatu - doktor dentalne medicine m/ž - 1 izvršitelj u Valpovu.

2. 2. 2017.

Predmet: Obavijest o odabranom kandidatu - doktor dentalne medicine m/ž - 1 izvršitelj u Belišću

Povratak na sadržaj | Povratak na glavni izbornik